REFERENCJE

Referencje od CTP Invest Poland

 

Referencje od SES

 

Referencje od Sustainable Energy Solutions sp. z o.o.

Referencje od C&A

 

Referencje od C&A

Referencje od PZITB Gliwice

 

Referencje od FORUM Gliwice

 

Referencje od CARBOAUTOMATYKA

 

Referencje od ORNO

 

Referencje od firmy SCHINKEL

 

Referencje od AGOS-GEMES

 

 

Mariusz Jaśniok laureatem nagrody im. prof. Danileckiego w 2016 r

 

więcej opinii na

OPINIE klientów

Adrianna (2017)

 

Firma CorrTEST wykazała się niebywałym profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie. Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta, umiejętność dotrzymywania umówionych terminów i zorientowanie na rzeczywiste potrzeby zamawiającego wyróżniają tę firmę pozytywnie spośród innych oferentów. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie. Pełna dyspozycyjność, profesjonalna pomoc i jakość świadczonych usług zasługują na wystawienie pozytywnej oceny firmie CorrTEST - Mariusz Jaśniok - rzeczoznawca budowlany. Fachowe i rzetelne podejście do tematu przez Pana Mariusza, cierpliwość do wszystkich uwag i sugestii oraz sumienna analiza każdego elementu niesamowicie wzbogaciły i udoskonaliły całą prace, tak że efekt przekroczył moje oczekiwania.

Łukasz (2017)

 

Pan Mariusz wykonał na moje zlecenie ekspertyzę budowlaną stanu technicznego budynku jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym. Od pierwszego kontaktu Pan Mariusz zdecydowanie wyróżniał się na tle innych oferentów. Charakteryzuje go nietuzinkowe podejście do klienta. Jest przesympatycznym i przyjaznym człowiekiem, uśmiechniętym i bardzo otwartym na potrzeby, problemy i zapytania klienta, przez co od samego początku buduje swobodną, bezstresową komunikację między stronami. Pomimo swojej olbrzymiej wiedzy i doświadczenia, w żaden sposób nie daję odczuć klientowi swojej "wyższości" w zagadnieniach budowlanych. Stosunek ceny do jakości oraz zakresu zrealizowanych prac stawia go bez wątpienia na pierwszym miejscu wśród konkurencji (wysłałem ponad 10 zapytań ofertowych). W trakcie zleconych prac (odkrywki, odwierty) Pan Mariusz zasugerował rozszerzenie zakresu badania o pomiary wytrzymałościowe dachu (za bardzo niewielką opłatą) co okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż badania wykazały nieprawidłowości w konstrukcji dachu. Podsumowując, jestem bardzo wdzięczny Panu Mariuszowi za szybką i sprawną realizację zadania, jak również za sympatyczne, profesjonalne, spokojne, rzeczowe i pełne zaangażowania podejście do klienta.

Tomasz (2018)

 

Jako inwestor budynku jednorodzinnego pechowo trafiłem na nierzetelną firmę budowlaną, która wykonała mój budynek w sposób nieakceptowalny. Również kierownik budowy nie wywiązał się z powierzonego mu przeze mnie zadania dopuszczając do wielu uchybień i nieprawidłowości. Po konsultacjach z radcą prawnym poprosiłem pana prof. Mariusza Jaśnioka (właściciela firmy CorrTEST) o ocenę zgodności wykonanych prac z projektem budowlanym oraz o ocenę jakości robót budowlanych. Pan Mariusz poszedł do zleconej mu ekspertyzy w sposób bardzo sumienny i skrupulatnie wypunktował oraz udokumentował stwierdzone nieprawidłowości i zaniedbania. Osobiście bardzo polecam firmę CorrTEST, która w sposób profesjonalny i terminowo realizuje powierzone jej zadania.

Robert (2019)

 

Jako współwłaściciel zabytkowego budynku jednorodzinnego z XIX wieku od wielu lat zmagałem się z bardzo uciążliwą eksploatacją i bardzo kosztownym utrzymaniem tego obiektu. Niekończące się remonty oraz lokalne naprawy nie były wstanie doprowadzić tego budynku do akceptowalnego stanu. Od konserwatora zabytków otrzymałem wskazówkę, aby przedłożyć ekspertyzę budowlaną oceniającą aktualny stan budynku, aby na tej podstawie możliwe było wydanie decyzji co z tym obiektem dalej robić. Wykonie ekspertyzy zleciłem rzeczoznawcy budowlanemu prof. Mariuszowi Jaśniokowi z firmy CorrTEST. Pan Mariusz wykonał inwentaryzację geometrii budynku, a także przeprowadził pomiary termowizyjne, aby ocenić właściwości izolacyjne ścian i dachu budynku, a także przeanalizować problemy z zawilgoceniem i pojawiającym się zagrzybieniem na ścianach. W ramach ekspertyzy ocenił również bezpieczeństwo drewnianego dachu, wskazując na konieczność wykonania wzmocnień lub rozebrania. Osobiście polecam pana prof. Mariusza Jaśnioka jako rzetelnego i profesjonalnego rzeczoznawcę budowlanego.

 1. pl
 2. en
Logo prezentujące najlepszych w sewisie OFERTEO w roku 2019
Logo prezentujące najlepszych w sewisie OFERTEO w roku 2019
Logo prezentujące najlepszych w sewisie OFERTEO w roku 2018

Linki do rekomendowanych aplikacji

 

 • NOZBE - zakomita aplikacja do zarządzania zadaniami i czasem

 • WEBWAVE - polski kreator stron internetowych, którym wykonałem tą stronę 

Dane firmy

 

Prof. Mariusz Jaśniok - rzeczoznawca budowlany

adres: 44-121 Gliwice, ul. Szafirowa 45/4

NIP: 626-192-52-08   REGON: 362494036

email: mariusz.jasniok@corrtest.pl

https://corrtest.pl

kom.: +48 692 246 710

Menu 

Linki do zewnętrznych stron

 

 • PROFESOR w Politechnice Śląskiej

 • PRODZIEKAN ds. Kształcenia Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej

 

 • ORCID - 0000-0002-7628-0710 

 • RESEARCHGATE - międzynarodowy serwis społecznościowy dla naukowców 

 • AKADEMIA.edu - międzynarodowy serwis społecznościowy dla naukowców 

 • WoS - naukowa baza danych Web of Science prowadzona przez Clarivate

 • SCOPUS - naukowa baza danych prowadzona przez Elsevier

 • GOOGLE SCHOLAR - specjalistyczna wyszukiwarka publikacji naukowych

 • YOUTUBE - kanał firmy CorrTEST na YouTube 

 • LINKED.IN - serwis społecznościowy do kontaktów zawodowo-biznesowych

webmaster: Mariusz Jaśniok